Sklep Firmowy: Pasjonaci Podłogi
ul. Matejki 14, 05-820 Piastów k. Warszawy
tel. 600-318-283, sklep@pasjonacipodlogi.pl

Płytki dywanowe

Wszyscy lubimy przebywać w estetycznie wykończonych wnętrzach. Nieważne czy wybieramy się do butiku, czy do biura, zawsze chcielibyśmy, żeby otaczały nas piękne przedmioty. Równocześnie jednak poszukujemy rozwiązań praktycznych, które zagwarantują nam długotrwałą eksploatację. Dlatego ogromną popularnością cieszą się dostępne w naszej ofercie płytki dywanowe. Są to estetyczne i miłe w dotyku produkty, które dodatkowo charakteryzują się ogromną odpornością na ścieranie. Wykonano je z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wyglądają pięknie. Można z nich stworzyć eleganckie i nowoczesne powierzchnie użytkowe, które dzięki modułowej budowie, będą charakteryzowały się ciekawym i indywidualnym wzorem. Jeśli jakaś część ulegnie po pewnym czasie uszkodzeniu, można ją szybko i prosto wymienić, bez konieczności zakupu nowego dywanu.

Oferowane rodzaje płytek dywanowych:

  • pętelkowe – są to miłe w dotyku i puszyste modele, charakteryzujące się ogromną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Chronią podłogę przed zbyt szybkim zużyciem i doskonale wygłuszają kroki. Dodatkowo wyglądają bardzo pięknie.
  • cięte – klasyczne modele, które ceni się za bardzo estetyczny wygląd oraz za ogromną wytrzymałość. Przyjazna w dotyku faktura sprawia, że w produkty te chętnie inwestują nawet najbardziej wymagający klienci.