Sklep Firmowy: Pasjonaci Podłogi
ul. Matejki 14, 05-820 Piastów k. Warszawy
tel. 600-318-283, sklep@pasjonacipodlogi.pl

Wykładziny obiektowe

Budynki użyteczności publicznej powinny wyglądać elegancko. Tyczy się to nie tylko ich fasad, ale także wnętrz. Warto więc zainwestować w nasze piękne wykładziny obiektowe, które sprawdzą się doskonale w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Udostępniamy je w wielu modnych kolorach i wzorach. Nasze  wykładziny charakteryzują się zarówno pięknym wyglądem, jak i ogromną wytrzymałością. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wykazują się odpornością na zabrudzenie, ścieranie oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Polecamy trzy podstawowe szerokości naszych produktów: 2,4, i 5 metrów. Nasi pracownicy specjalizują się w świadczeniu usług montażowych. Wszystkie prace wykonywane są szybko i starannie. W efekcie można cieszyć się równymi powierzchniami wyłożonymi wspaniałymi dywanami.

Oferowane rodzaje wykładzin:

  • pętelkowe – modele te charakteryzują się puszystością i gęstością, są wytrzymałe, a także bardzo piękne. Ich miła w dotyku faktura sprawia, że doskonale nadają się do montażu w przestrzeniach reprezentacyjnych, np.: na w recepcjach i w holach oraz na korytarzach.
  • igłowane – wytrzymałe dywany o przyjaznej fakturze są odporne na ścieranie oraz na zabrudzenia. Idealnie nadają się do montażu w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Dodatkowo charakteryzują się nowoczesnym designem.
  • cięte – praktyczny rodzaj dywanów, który można łatwo dostosować do specyficznych potrzeb konkretnego pomieszczenia. Przeznaczone do montażu w salach konferencyjnych, a także w innych pomieszczeniach reprezentacyjnych.
  • cięto-pętelkowe – ciekawe rozwiązanie do pomieszczeń, w których powierzchnia użytkowa powinna spełniać role reprezentacyjne. Dywany te wykonano z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są puszyste i miękkie. Nie tracą przy tym niczego ze swojej wytrzymałości.