Sklep Firmowy: Pasjonaci Podłogi
ul. Matejki 14, 05-820 Piastów k. Warszawy
tel. 600-318-283, sklep@pasjonacipodlogi.pl

Sprzedaż

Wykładzin oraz płytek dywanowych 

Estetyczny wygląd pomieszczeń, recepcji, czy korytarzy zależy od wielu czynników, jednak najważniejszym z nich są z pewnością podłogi. Jeśli wyglądają one pięknie i charakteryzują się trwałością, to dana przestrzeń z pewnością uważana będzie za elegancką.

W naszej ofercie znaleźć można bogaty wybór wykładzin oraz płytek dywanowych. Można u nas nabyć modele przeznaczone do montażu w domach i mieszkaniach prywatnych , firmach, jak i w budynkach użyteczności publicznej.

Polecamy najlepsze wykładziny dywanowe renomowanych producentów takich jak: 

Associated Weavers , AW Sensualite , Secret , Seduction , Satisfaction , Sensation , Suspense , Illusion , Satin , Sauvage ,  Souplesse , Villa Deste , Aura , Midas , Majestic , Aktua , AW Sedna KAI ,  AW Sedna Moana , Sedna Mazu , Sedna Yara , Sedna Varuna , AW VELVET , MODULARI , BETAP, DESSO , BURMATEX , BALTA, BALSAN, ITC , LENTEX, LANO, IDEAL ,TARKETT  , IVC  oraz Organika Pianomat 10mm , Organika Pianomat 5mm . Są to produkty charakteryzujące się ogromną wytrzymałością i niezwykłą elegancją. Można się o tym przekonać na własne oczy, gdyż dojeżdżamy do klientów z próbnikami, tak by każdy mógł zachwycić się fakturą i soczystymi kolorami naszych pokryć podłogowych. Można u nas także nabyć rozmaite kleje, grunty i listwy białe lakierowane , a także Pianomaty ORGANIKA oraz inne akcesoria wykończeniowe. Jest to asortyment firmowany przez znane marki, m.in.: Arbiton, Lagrus , CM Profile , Forbo ,Kiesel, Murexin, Uzin .

Szczególną popularnością cieszą się wykładziny obiektowe oraz biurowe, zarówno pętelkowe, igłowane, jak i cięte. Wszystkie wyżej wymienione rodzaje znakomicie sprawdzają się w firmach oraz budynkach użyteczności publicznej. Udostępniamy je w wielu szerokościach, np. 2, 4 i 5 metrowych. Najczęściej zamawiane są jednak wykładziny 4 metrowe. Można u nas nabyć modele hotelowe, charakteryzujące się elegancją i odpornością na ścieranie oraz lżejsze i cieńsze modele domowe, które są cenione za swoją wytrzymałość.

Polecamy również pętelkowe wykładziny biurowe, dzięki którym miejsce pracy będzie wyglądało estetycznie, co sprawi, że osoby w nim przebywające będą czuły się komfortowo. Wpłyną one korzystnie na wygląd sal konferencyjnych oraz gabinetów i pomieszczeń pracowniczych.

Wykładziny domowe

1_zoom

Sprawdź jakie wykładziny dywanowe będą odpowiednie dla Twoich potrzeb! Z naszego sklepu firmowego w Warszawie możesz wybrać produkty dedykowane zarówno do pomieszczeń intensywnie użytkowanych, jak i domów oraz mieszkań. Przeczytaj na co wrócić uwagę przy zakupie!

Czytaj więcej

Wykładziny obiektowe

1_zoom

W naszej ofercie znaleźć można bardzo eleganckie wykładziny obiektowe. Charakteryzują się one wytrzymałością, dzięki czemu można je montować w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, np. w holach lub w recepcjach. Polecamy różnorodne dywany w wielu pięknych kolorach. Każdy znajdzie u nas model opowiadający indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom estetycznym. Nasz asortyment pozwoli stworzyć praktyczne i zarazem unikalne pod względem wyglądu powierzchnie użytkowe.

Czytaj więcej

Wykładziny hotelowe

1_zoom

Jeśli prowadzicie obiekt wczasowy i pragniecie, by jego wnętrza były elegancko zaaranżowane to z pewnością zainteresuje Was nasza oferta wykładzin hotelowych. Są to dywany bardzo wytrzymałe, odporne zarówno na ścieranie, jak i na różnego rodzaju zabrudzenia, które ceni się również za piękny wygląd. Nasi pracownicy pomogą Państwu dobrać odpowiedni wariant, np. pętelkowy, igłowany, a także cięto-pętelkowy. Dodatkowo świadczymy kompleksowe usługi montażowe.

Czytaj więcej

Wykładziny biurowe

1_zoom

Miejsce pracy powinno być estetycznie zaaranżowane, tak aby osoby w nim przebywające czuły się komfortowo. Dlatego warto zainwestować w elementy wystroju wnętrz, łączące w sobie piękno i doskonałą jakość. Polecamy nasze wykładziny biurowe. Wpłyną one korzystnie na wygląd gabinetów, sal konferencyjnych oraz innych pomieszczeń. Nasze wspaniałe dywany ceni się za ogromną wytrzymałość, dzięki której nawet po długim czasie użytkowania wyglądają pięknie.

Czytaj więcej

Płytki dywanowe

1_zoom

W dzisiejszych czasach ceni się praktyczne rozwiązania, które pozwalają tworzyć ciekawe aranżacje wnętrz. Wiele osób decyduje się więc na zakup płytek dywanowych. Można z nich tworzyć nowoczesne i bardzo piękne powierzchnie użytkowe, zachwycające nie tylko wyglądem, ale także ogromną wytrzymałością. Są one odporne na zabrudzenia oraz na ścieranie. Jeśli jednak jakaś część ulegnie uszkodzeniu, można ją łatwo wymienić, bez konieczności zakupu nowego dywanu.

Czytaj więcej