Sklep Firmowy: Pasjonaci Podłogi
ul. Zagłoby 16, 02-495 Warszawa
600-318-283, sklep@pasjonacipodlogi.pl

Wykładziny Warszawa

Zapraszamy na nasze aukcje allegro http://allegro.pl/Shop.php/Show?category=0&id=3910464&order=p

Wygląd pomieszczenia mieszkalnego, pokoju hotelowego, gabinetu czy korytarza zależy w dużej mierze od tego, czym pokryte są podłogi. Nieestetyczne linoleum już dawno wyszło z mody. W dzisiejszych czasach poszukiwane są rozwiązania nowoczesne, będące połączeniem wytrzymałości i elegancji, które sprawią, że dana powierzchnia użytkowa sama w sobie będzie ozdobą. Polecamy więc serdecznie nasze wykładziny dywanowe, obiektowe oraz biurowe. Produkty te dostępne są w wielu kolorach, zarówno stonowanych, nadających się do urzędów, jak i wesołych, które idealnie sprawdzają się w holach, recepcjach i pokojach dziennych. Ceni się je również za to, że są odporne na zabrudzenia i różnorodne uszkodzenia mechaniczne, takie jak np. ścieranie. Nasza firma nie tylko sprzedaje wykładziny dywanowe, biurowe i obiektowe, ale zajmuje się również ich montażem. Działamy w Warszawie oraz w jej okolicach. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy.

Wykładziny dywanowe

1_zoom

Sprawdź jakie wykładziny dywanowe będą odpowiednie dla Twoich potrzeb! Z naszego sklepu firmowego w Warszawie możesz wybrać produkty dedykowane zarówno do pomieszczeń intensywnie użytkowanych, jak i domów oraz mieszkań. Przeczytaj na co wrócić uwagę przy zakupie!

Czytaj więcej

Wykładziny obiektowe

1_zoom

W naszej ofercie znaleźć można bardzo eleganckie wykładziny obiektowe. Charakteryzują się one wytrzymałością, dzięki czemu można je montować w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, np. w holach lub w recepcjach. Polecamy różnorodne dywany w wielu pięknych kolorach. Każdy znajdzie u nas model opowiadający indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom estetycznym. Nasz asortyment pozwoli stworzyć praktyczne i zarazem unikalne pod względem wyglądu powierzchnie użytkowe.

Czytaj więcej

Wykładziny hotelowe

1_zoom

Jeśli prowadzicie obiekt wczasowy i pragniecie, by jego wnętrza były elegancko zaaranżowane to z pewnością zainteresuje Was nasza oferta wykładzin hotelowych. Są to dywany bardzo wytrzymałe, odporne zarówno na ścieranie, jak i na różnego rodzaju zabrudzenia, które ceni się również za piękny wygląd. Nasi pracownicy pomogą Państwu dobrać odpowiedni wariant, np. pętelkowy, igłowany, a także cięto-pętelkowy. Dodatkowo świadczymy kompleksowe usługi montażowe.

Czytaj więcej

Wykładziny biurowe

1_zoom

Miejsce pracy powinno być estetycznie zaaranżowane, tak aby osoby w nim przebywające czuły się komfortowo. Dlatego warto zainwestować w elementy wystroju wnętrz, łączące w sobie piękno i doskonałą jakość. Polecamy nasze wykładziny biurowe. Wpłyną one korzystnie na wygląd gabinetów, sal konferencyjnych oraz innych pomieszczeń. Nasze wspaniałe dywany ceni się za ogromną wytrzymałość, dzięki której nawet po długim czasie użytkowania wyglądają pięknie.

Czytaj więcej

Płytki dywanowe

1_zoom

W dzisiejszych czasach ceni się praktyczne rozwiązania, które pozwalają tworzyć ciekawe aranżacje wnętrz. Wiele osób decyduje się więc na zakup płytek dywanowych. Można z nich tworzyć nowoczesne i bardzo piękne powierzchnie użytkowe, zachwycające nie tylko wyglądem, ale także ogromną wytrzymałością. Są one odporne na zabrudzenia oraz na ścieranie. Jeśli jednak jakaś część ulegnie uszkodzeniu, można ją łatwo wymienić, bez konieczności zakupu nowego dywanu.

Czytaj więcej